کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی مرجع تخصصی خرید دستمال مرطوب اینترنتی
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع تخصصی خرید دستمال مرطوب اینترنتی

بازدید : 13
سه شنبه 24 اسفند 1400 زمان : 12:45


آن جای های همگانی آلوده و کثیف به میکروب را ضدعفونی نمایید. اینها برای پاک کردن سینی خرید دستمال مرطوب اینترنتی که در پرواز استعمال میکنید خوب می باشند، از آن‌ها برای تزکیه صندلی سرویس بهداشتی، دستگیره ها، تلفن های همگانی و غیره به کار گیری نمایید.

کیبورد خویش را منزه نمایید چرخاندن کیبورد و حرکت دادن آن به خیر و خوبی خط مش نیکی برای خلاص شدن از شر هر سیرتکامل گرد و غبار و آشغال میباشد، البته می بایست آن را تماما منزه فرمائید. کیبورد خویش را از برق بکشید و از یک دستمال مرطوب برای نظافت کردن میان کلیدها به کارگیری فرمایید. شما از ترازو کثیفی نهفته و مخفیانه شوکه خواهید شد.

کلیدهای چراغ تیره را پاک فرمائید. کلیدهای لامپ به صورت مداوم لمس می گردند و ممکن میباشد متوجه تغییر تحول رنگ آن‌ها گردید. آنان‌را با یک دستمال مرطوب منزه نمائید و تحت عنوان جدید عالی به لحاظ می رسند. به علاوه از شر هر سیرتکامل میکروب روی سطح خلاص خواهید شد.

خارج سردخانه را پاک فرمایید. کثیفی و کپک روی مجموعه ها و رخنه‌ های فریزر خویش را از میان ببرید. آنان با گاز با کمترین کارایی بلند میشوند، آن ها همینطور برای پاک کردن خارج اکثر وسایل آشپزخانه مانند مایکروویو، توستر و قهوه ساز شما بسیار موثر می باشند.

کثیفی و گل و لای کفش خویش و کفش نوزاد را از در میان ببرید. برای پاک کردن سریع کفش‌های آلوده، کفش‌های کتانی یا این که چکمه‌های بارانی از دستمال مرطوب بچه استعمال نمائید. میتوانید گوشه‌ها و کفی‌ها را منزه نمائید تا مجدد مشابه تازه شوند! همینطور می توانید کفش‌های چرمی را با گاز تمیز فرمائید تا مقداری درخشش را بازیابی نمائید.

مورد ها به کارگیری از خودرو باطن وسیله نقلیه شما می‌تواند گرد و غبار بشیند، میتوانید داشبورد، گروه‌های بازو، امر و هر جایی که متوجه شدید گرد و غبار توده شد‌ه‌است را تمیز نمائید. در صورتیکه نیاز به تحلیل روغن دارید البته دستمال کاغذی در اختیار ندارید، قادر است تمیز نماید.

دستمال مرطوب را در کیف بدنسازی خویش نگه دارید. از آن ها برای تزکیه امکانات باشگاه خویش – تردمیل، دوچرخه چرخشی و مفاد دیگر – به کار گیری فرمائید و همینطور از آنان برای ساخت‌و‌ساز یک تازگی سریع برای هنگامی که در باشگاه دوش نمی گیرید به کارگیری نمایید.

تخته سیاه را منزه نمائید (میدانم که کهن به لحاظ می رسند ولی هنوز استعمال میگردند.) معلمان مطلع از دستمال مرطوب کودک به کارگیری می نمایند تا تخته گچی و تخته سپید خویش را در نقطه نهایی روز منزه نمایند.

بازدید : 12
دوشنبه 23 اسفند 1400 زمان : 11:31


بخش اعظمی از پدر و مادر همواره با این سوال مواجه می‌باشند که آیا ممکن است تن بچه را با استعمال خرید دستمال مرطوب اینترنتی از دستمـال مرطوب تمیز کرد؟ شایسته ترین ماده برای نظافت کردن پا و تن نوزاد، به کار گیری از آب ولرم میباشد. دستمال مرطوب قدرتمند به از در بین بردن بدون نقص ادرار و مدفوع از تن نوزاد وجود ندارد؛ مگر این که برای این عمل از تعداد متعددی دستـمال مصرف شود. اما بایستی بدین نکته اعتنا داشت که مالیدن دستمال مرطوب روی پوست نوزاد میتواند آلرژی پوستی را تشدید کرده و حتی خراش های میکروسکوپی را نیز پدید بیاورد.

از آن جایی پوست مستعد آلرژی به ادرار و مدفوع میباشد و پوست نوزاد نیز بسیار حساس میباشد، به کارگیری از دستمال مرطوب برای تزکیه تن نوزاد می‌تواند صدمات پوستی را برای نوزاد به یار داشته باشد. به همین عارضه ها خوب میباشد دستمال مرطوب را فقط در مواقع حساس و فرصت هجرت آیتم استعمال قرار دهید. به کار گیری از صابون خانگی نیز چندان برای نوزادان سفارش نمی‌شود؛ چرا‌که پوست را کم آب و مستعد جراحت می نماید. شایسته ترین آیتم استعمال از آب ولرم میباشد.

مزایای دستمال مرطوب
برای مثال مزایای استعمال از دستمال مرطـوب می شود به پاک سازی راحت پوست، ساخت‌و‌ساز لطافت در شکل به کار گیری درست، عدم نیاز به به کارگیری از ترکیبات شوینده دیگر، مقرون به صرفه بودن و صرفه جویی در مصرف آب اشاره نمود. تولیدکنندگان دستـمال مرطوب داعیه می نمایند که به کارگیری از این مال سبب ساز صرفه جویی در مصرف آب به واحد سنجش سه برابر شستشو شکل با شوینده خواهد بود. علاوه بر این، به ترازو ۵ برابر آب را کمتر کثیف می نماید.

مضرات دستمال مرطوب
دستمال مرطـوب دربردارنده فنوکسی اتانول میباشد که برای کبد مضر بوده و قادر است سیستم عصبی و گوارشی را نیز با اختلال مواجه نماید. به همین عامل عالی میباشد از مصرف این جنس برای نوزادان و خانم ها آبستن امتناع کرد. علاوه بر این، دستمال مرطـوب دربردارنده مواد ضد باکتریایی وجود ندارد و نمی تواند آلودگی ها را تماما از سطح پوست تمیز نماید.

بازدید : 14
يکشنبه 22 اسفند 1400 زمان : 11:38


مطلقا می‌دانید باقی ماندن پیرایش روی پوست عوارضی مثل جوش های مختلف و چرکی، تیره شدن و چرب شدن خرید دستمال مرطوب اینترنتی پوست و همینطور پیری زودرس را داراست، پس بایستی شب ها پیش از خواب برای داشتن پوستی تندرست و قشنگ مطلقا آرایشتان را تمیز نمایید.البته گهگاه اشخاصی را می‌بینیم که با دستمال های کاغذی و صابون خانگی و ... به جان پوستشان میفتند و علاوه بر این که آرایششان بصورت بی نقص منزه نمی شود، پوستشان هم قرمز‌رنگ و خراشیده میگردد. همینطور گاها مواد آرایشی روی شکل پخش گردیده و ظواهر پلیدی ساخت و ساز میکند. به همین عامل نحوه شستن پیرایش روی شکل اهمیت ویزه ای داراست، درین نوشته ی علمی می‌خواهیم به یک‌سری طریق برای تزکیه پیرایش از روی شکل اشاره کنیم.

به کار گیری از شیر منزه کن
شیر منزه کن ها یکی‌از شایسته ترین محصولاتی می باشند که آرایش و پیرایش شکل شما‌را تمیز میکنند، این تولیدات بر پایه ی نوع پوست شما ساخت می گردند، برای مثال اشخاص دارنده پوست کم آب از شیرپاک کن منحصر به فرد پوست کم آب استعمال میکنند و اشخاص دارنده پوست چرب، از شیر تمیز کن منحصربه‌فرد پوست چرب و به‌این شکل پوست شما فارغ از هیچ آسیبی از مواد آرایشی منزه می‌گردد و به جهت تخصصی بودن تولید ها شیر منزه کن، چربی پوستتان هم از دست نمیدهید.

شیر تمیز کن پوست چرب سينره
استعمال از لوسیون تمیز کننده پیرایش
لوسیون منزه کننده پیرایش یکی‌از شایسته ترین منزه کننده های آرایشی میباشند، لوسیون تمیز کننده پیرایش منحصربه‌فرد پوست های کم آب و حساس و همینطور منحصربه‌فرد پوست های چرب هستند، پس مبتنی بر نوع پوستتان می بایست لوسیون منحصر خودتان را تهیه و تنظیم نمایید.

لوسیون منزه کننده آرایش و پیرایش پوست را قابل انعطاف کرده و همینطور اثر سادابی و تازگی بر آن داراست، می توانید وقتی که آرایش و پیرایش هم ندارید از آن جهت قابل انعطاف و روشن کردن پوست به کارگیری نمایید.

لوسیون منزه کننده پیرایش پوست های حساس گارنیه سبک Micellar Cleansing Water
ژل منزه کننده ی شکل
ژل های منزه کننده ی شکل کاربرد مشابهی داراست، پوست را تمیز نموده و منجر شادابی آن میشود، اکثری از ژل های شستشوی شکل خواص اسکراب هم دارا هستند.

بازدید : 20
شنبه 21 اسفند 1400 زمان : 11:30


مخاطرات دستمال کاغذی نامرغوب
با تئجه به مصرف زیاد و روزمره دستمال کاغذی بوسیله اشخاص تعیین و پیشنهاد دستمال کاغذی مرغوب از خرید دستمال مرطوب اینترنتی اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. مصرف دستمال کاغذی برای رعایت بهداشت شخصی و در سوی تندرست تن میباشد و در حالتی که که از کیفیت مرغوبی برخوردار نباشد خویش میتواند استدلال ساخت بیماری باشد. دستمال کاغذی مصارف گوناگونی مثلا کم آب کردن دست و شکل، تزکیه مواد پیرایش از شکل، از دربین بردن آلودگی ها از سطح پوست و تزکیه حوزه‌ تناسلی میباشد. در میان اشکال مصارف دستمال کاغذی، دستمال دستشویی برای کم آب کردن حوزه‌ تناسلی به شغل می رود از اهمیت بیشتری برخوردار میباشد. چون دستگاه تناسلی به جهت دفع مواد زائد از تن محلی مطلوب برای ورود میکروب و باکتری ها به تن است و در حالتی که که از دستمال کاغذی نامرغوب مصرف شود سبب بروز بیماری های عفونی در دستگاه تناسلی است. این مسئله به ویژه در زنان از آلرژی بیشتری برخوردار است.


طریق تشخیص دستمال کاغذی مرغوب از نامرغوب
دقت به مال دستمال کاغذی یک کدام از نحوه های تشخیص دستمال کاغذی مرغوب از نامرغوب میباشد. دستمال هایی که زبر است دستمال های قابل قبولی نیستند. تصور اشخاص اینست که زبری در دستمال های دستشویی معمولی بوده خطا میباشد و به همین جهت در تعیین و خرید آن اعتنا نمیکنند . دستمال هایی که معمولا فله ای و به طور ارزان در بازار ارائه میگردند از این نوع دستمال ها میباشد. از این دستمال ها در اماکنی مانند رستوران و هتل به کار گیری میشود.
برای دانستن به کیفیت دستمال کاغذی آن را تر فرمایید در‌صورتی‌که که پودر خواهد شد کالا آن نامرغوب میباشد. در شرایطی‌که که بعداز تعدادی ثانیه به شرایط اول بازگردد دارنده فرآورده مرغوبی است.
دستمال کاغذی مرغوب دارنده بافت یکنواخت است برای فهمیدن به‌این مساله دستمال را جلوی فروغ و روشنایی بگیررید در‌حالتی که که بافتهای شلوغ و متفرق ای داشت دستمال نیکی نمیباشد.

بازدید : 18
چهارشنبه 18 اسفند 1400 زمان : 11:58


خوش عطر کردن کشوها :

برای اینکه بو معطری را در کشوها ساخت و ساز نمایید، دستمال های مرطوب نوباوه را به میادین ببرید خرید دستمال مرطوب اینترنتی و یکسری قطره روغن اسانس انتخابی خویش را به آن اضافه فرمائید این دستمال ها کشوها را منزه نگه می دارا‌هستند و ازبو دریافت کردن جامه هایتان با بوی چوب پرهیز می نمایند

تزکیه مکان دئودورانت از روی خرقه :

چنانچه خرقه هایتان لک دئودورانت داراست یک توشه آن را با دستمال مرطوب پاک فرمائید. علاوه بر تزکیه لکه ها فرش کارشناسان دراین مورد میگویند دستمال های مرطوب اکثر زمان ها میتوانند لکه های جامه را نیز از در بین ببرند. فقط کاری که می بایست اجرا دهید این میباشد که خرقه خویش را با دستمال مرطوب تمیز نمائید و لکه سفیدی را که ناپدید میشود تماشا فرمائید.

تزکیه پنجره ماشین :

کبوترها مدام روی پنجره ها آلوده کاری می نمایند؟ پنجره های اتومبیل را با دستمال های مرطوب که به یار و همدم دارید منزه فرمایید.

نظافت کردن گیاه های آشپزخانه :

صحیح مانند همگی سطح ها در منزل گل و گیاهچه طبیعی و تصنعی می‌توانند در حین یک عصر وقت گیر گرد و غبار بگیرند با دقت به یافته های شگفت انگیز دستمال های مرطوب طفل یک متاع بهتر می‌باشند که به شما یاری می نماید برگ های گل را مجدد درخشان نمایید و آنان‌را جدید نگه دارید برای پاک کردن گیاهان تنها دستمال را با یک جنبش روی برگ ها بکشید و بگذارید رطوبت خاک را گردآوری نماید!

بازیافت بسته دستمال مرطوب :

هنگامی دستمال مرطوب تان تک تک می‌گردد سریع بسته آن را بدور نیندازید آن‌ها‌را تحت عنوان باکس امداد های نخستین درون خودرو یا این که یک باکس جواهر مسافرتی به کار گیری فرمائید. این کانتینر هر چیزی را در یک جای حفظ خواهد کرد و در حالتی‌که بشکند و یا این که شکافی در نزدیکی آن تولید خواهد شد شم اندوه نخواهید کرد.

تزکیه چربی تابه:

به گفته کارشناسان نظافت کردن سوختگی روغن قادر است حقیقتا مشقت بار باشد به خصوص در‌صورتی‌که یک شبه بعداز پخت وپز رها گردد به مکان صرف کردن تعدادی دقیقه تزکیه روغن خشکیده با اسفنج، تنها چند دستمال مرطوب درون آشپزخانه نگه دارید و به خیال و خاطر داشته باشید که بعداز خنک شدن استعمال نمایید این عمل سبب ساز می‌شود که شستن به صورت قابل توجهی شل خیس گردد، چون دستمال چربی را از سطح قابلمه جذب می نماید و آن را به گوشه و کنار منتقل نمی نماید خبر عالی این میباشد که سوای یک اسفنج برای نظافت کردن به کار گیری از دستمال های مرطوب، دستان شمارا تمیزتر نگه می‌دارد

بازدید : 13
سه شنبه 17 اسفند 1400 زمان : 12:44


مواد منزه کننده‌ای که درین فرآورده به شغل رفته، به صورت خاص برای آن ایجاد شده است. این مواد مشمول ماده خرید دستمال مرطوب اینترنتی فعال کننده سطح پوست برای امداد به از میان بردن آلودگی‌ها، مرطوب کننده و قابل انعطاف کننده برای نرمی، لطافت و شادابی پوست، عامل ها ضد میکروبی و باکتری، رایحه و عطر و مواد حفظ کننده و همینطور موادی که با نظافت کردن پوست، PH آن را به تعادل می رسانند. وجود عطر و رایحه در برخی دستمال‌های مرطوب‌، بعد از استعمال، منجر احساس ادب خاصی می شود.

برندهای دوستداشتنی دستمال مرطوب آرایشی


دستمال مرطوب‌های مارک فلورمار جزو شایسته ترین‌های بازار می باشند. این دستمال‌ها با تمیز کنندگی بهتر پوست، منافذ را عمیقا پاک کرده و سبب ساز میگردند پوستتان به خیر و خوبی نفس بکشد. دستمال‌های این مارک برای تزکیه پیرایش دیده کارآمد می باشند به گونه ای‌که لایه‌ای از پیرایش روی پوست باقی نمی‌گذارند. این مال با محافظت تعادل رطوبت طبیعی پوست، آرایش و پیرایش را به راحتی منزه می‌نماید.

مارک کره‌ای پیوردرم یکی‌از برندهای معتبری میباشد که دستمال‌های بسیار با کیفیتی با اقتدار منزه‌کنندگی فوق‌العاده ساخت می‌نماید. خواص آب‌رسانی و شادابی پوست، از مشخصه‌های دستمال‌های این مارک میباشد.

به کار گیری از این تولیدها برندهای دارای اعتبار، خیر فقط ضرری برای پوست ندارد، بلکه در عین پاک کردن پوست، شادابی و تازگی میبخشند، به گونه ای‌که به صورت روزانه می توانید از آنها استعمال فرمائید.

دستمال مرطوب نو مارک سپتونا با بسته‌بندی سیاه رنگ، با زغال فعال به صورت خاص برای اشکال پوست پباده سازی گردیده است. این کالا مجموع پیرایش و حتی ریمل ضد آب را هم منزه می‌نماید.

فرمول نو دستمال‌های دربردارنده زغال فعال سپتونا، عاری از الکل، پارابن و صابون خانگی بوده و سبب ساز آبرسانی و سم زدایی پوست می‌گردد.
در صورتی‌که قصد خرید از فی مابین برندهای داخلی را داشته باشید، مارک اهل ایران بیول هم تولیدات نیکی در‌این شاخه ساخت‌و‌ساز نموده است.
این مارک برای پوست‌های کم آب، چرب، مختلط و حساس، دستمال‌های مستقل‌ای را پباده سازی کرده تا محصولی متناسب با پوست خویش تهیه و تنظیم نمائید. متاع منحصر پوست‌های چرب، دربردارنده عصاره چای، بازدارنده از ساخت و ساز جوش بعد از به کار گیری می گردد. همینطور خواص برنا کنندگی و قابل انعطاف‌ کنندگی بسیار خیر داراست.

بازدید : 19
دوشنبه 16 اسفند 1400 زمان : 12:29


کاربردهای دستمال های مرطوب کننده، متناسب با حالت و نیاز اشخاص متعدد و وسیع میباشد. این مال بسیار کاربردی میباشد خرید دستمال مرطوب اینترنتی و دربین مردم یک شئ شناخته گردیده است. همگی اشخاص با این فرآورده شناخت دارا‌هستند. کاربردهای دستمال های مرطوب کننده، حتی‌د‌ر جای های اداری و تجاری و صنعتی گزینه به کار گیری میباشد. این دستمال مرطوب کننده ررا ممکن میباشد در هر جایی ببینیم: درجیب آقایان و خانم ها، در کیف نوجوان ها، در ساک مادر‌ها کودک دار، روی میز پیرایش خانم ها و غیره.

نکات اساسی درخصوص به کار گیری از دستمال مرطوب

دستمال مرطوب
دستمال مرطوب، دستمالی میباشد که یک توشه مصرف و دارنده رطوبت میباشد. در گونه های مختلفی ساخت و ساز می‌شود که معمولا معطر میباشد و بوی خوشی داراست. این دستمال نسبتاً می قدرت اعلام‌کرد که یک دستمال ضروری در معاش روزانه ما بشر ها میباشد و برای نظافت کردن پوست و تن و حتی سطح ها از آن می قدرت به کار گرفت.

کالا دستمال مرطوب
این دستمال مالامال مصرف، جنسی همچون حوله داراست و از آن تحت عنوان دستمال ضد عفونی کننده هم حافظه میشود. به طور قطعه ای در بسته بندی آن ساخت‌و‌ساز می‌شود. این دستمال ها در درون بسته بندی آن، مرطوب می باشند و برای استعمال ریلکس خیس از این دستمال ها، به صورت تا گردیده و تکه تکه گردیده و منظم روی یکدیگر قرار گرفته اند تا مصرف کننده بتواند به سادگی از آن به کارگیری نماید. بعضی وقتها هم محصول این دستمال ها را از صفحه و بافت و یا این که پارچه میسازند. دستمال های مرطوب کننده به راحتی آلودگی را جذب می نمایند و سبب ساز تمیزی سطح ها می گردند. به صورت قطعی می اقتدار اظهار‌کرد که‌این دستمال های مرطوب کننده، تعیین عالی و مطلوب تری نسبت به دیگر دستمال های پارچه ای و مایعات منزه کننده، برای نظافت کردن گرد و غبار و سطح های میباشد. ادله بوی بهتر این دستمال های مرطوب کننده، اضافه کردن لوسیون ها و قابل انعطاف کننده ها به‌این متاع میباشد.

اشکال دستمال های مرطوب کننده
دستمال های مرطوب کننده، بسیار پر کاربرد و دوست داستنی میان عموم میباشد. مخصوصا مادرانی دارنده نوزاد میباشند و کسانی که اهل آراستن میباشند. کاربردهای دستمال های مرطوب کننده در 3 آیتم بیشترین استعمال را دارا هستند به عنوان مثال:

کاربردهای دستمال های مرطوب کننده برای حفظ ها و نظافت های فردی
کاربردهای دستمال های مرطوب کننده برای تمیزی سطح های و وسایل خانه
کاربردهای دستمال های مرطوب کننده در منزه کاری فعالیت های صنعتی

بازدید : 23
يکشنبه 15 اسفند 1400 زمان : 11:52


به کار گیری از این دستمال مضررات متعددی برای بزرگسالان داراست که به شرح تحت میباشد:

زخم به کبد، سیستم عصبی و سیستم گوارش: این دستمال دربردارنده فنوکسی اتانول میباشد. این ماده سالم این خرید دستمال مرطوب اینترنتی ارگانها را زیر تاثیر قرار می دهد و به آنان جراحت وارد می‌نماید.
سرطان پستان: پژوهشگران جدیدا مطالعه‌ای را اعمال دادند که نتیجه ها آن علامت‌دهنده این مسئله می‌باشند که به کار گیری از این دستمال ارتباط مستقیمی با بروز سرطان پستان دارااست. به همین ادله کارشناسان تن درستی درباره‌ی به کارگیری از این دستمالها هشدار میدهند.
کاهش اقتدار باروی: یک کدام از مواد به فعالیت رفته در‌این دستمالها فتالت‌ها میباشند. این ماده بر معیار باروری اشخاص اثر می گذارد و خطر نازایی را ارتقاء می دهد.
بروز چین و چروک بر روی پوست: استعمال همیشه از این دستمالها باعث میگردد پوست رطوبت خویش را از دست بدهد. پایین آمدن رطوبت پوست خطر بروز چین و چروک را ارتقا میدهد.
ادرار هر شخص نشانه دهنده عادات غذایی اوست!

هشدار کارشناسان تن درستی در ارتباط استعمال از دستمال مرطوب
با اعتنا به مسائلی که در صدر مطرح شوید به کار گیری زمانبر بازه از این کالا خطر ابتلا به گونه های بیماریها را ارتقا میدهد.به همین عامل عالی میباشد این تولیدها هیچ وقت به زمان زمانبر گزینه به کار گیری قرار نگیرند و فقط در جایی که قابلیت دسترسی به آب و صابون خانگی نیست برای تزکیه آلودگی از سطح پوست استعمال شوند.

بازدید : 21
شنبه 14 اسفند 1400 زمان : 12:06


دستمال مرطوب محصولی کاربردی و شناخته گردیده‌است که می‌اقتدار آن را در جای ‌ها و حالت‌های مختلفی پیدا کرد. خرید دستمال مرطوب اینترنتی فرقی نمی‌نماید روی میز پیرایش باشد یا این که در کیف خانم‌ها و آقایان؛ امروزه این نوع دستمال حتی‌در اداره ها، موسسه ها تجاری و مرکز ها صنعتی نیز در لیست تولیدات منزه‌کننده‌ جای‌دارد.

حقیقت این میباشد که‌این قطعه پارچه (یا این که شیت) یک توشه مصرف و مرطوب، تا حدودی به یک ضرورت در معاش ما تبدیل گردیده است؛ از نظافت کردن‌های جزئی تا لایه برداری پوست و غیره.

به هرحال فرقی نمی‌نماید آیتم مصرف آن چه چیزی باشد، دستمال‌های مرطوب متنوعی برای گونه های نیاز و مصرف ما وجود دارا‌هستند. در پی با ما یاور باشید تا نکات جالبی را در رابطه این فرآورده پر کاربرد با هم مرور کنیم.

دستمال مرطوب چه می باشد؟
دستمال مرطوب، که به آن حوله مرطوب یا این که دستمال ضدعفونی کننده نیز گفته می شود، تکه‌های کوچک کاغذی و یا این که پارچه‌ای میباشد؛ که قبل از مصرف، مرطوب گردیده‌اند و برای راحتی بیشتر مصرف کننده، اکثر اوقات به صورت تا گردیده و به طور غیروابسته، بسته بندی میگردند.

این دستمال عمدتاً برای پاک و ضد عفونی کردن به کار گیری میشود.

دستمال‌های مرطوب می توانند از مال ورقه، بافت یا این که حتی پارچه سوای بافت باشد. ولی گفتنی‌ست این نوع منزه کننده برای تزکیه آلودگی یا این که مایعات می بایست به آرامی روی سطح مالیده گردد.

مصرف کنندگان توقع دارا‌هستند این دستمال قابلیت و امکان قابل قبولی برای جذب، مراقبت یا این که تزکیه گرد و غبار یا این که مایعات داشته باشد. یکی مزایای مهم این دستمال راحتی فعالیت با آن میباشد.

به جهت منزه کنندگی سریع‌خیس و سهل‌خیس، این متاع آیتم بهتری نسبت به دیگر تولیدات مانند مایعات منزه کننده و دستمال پارچه‌ای یا این که حوله کاغذی، برای پاک کردن میباشد.

بازدید : 26
پنجشنبه 12 اسفند 1400 زمان : 12:03


گلیسیرین
چنانچه در زمان زمستان از صابون خانگی ‌های گلیسیرین به کارگیری می کنید، پس چرا برای مرطوب نگه داشتن پوست‌تان خرید دستمال مرطوب اینترنتی در کل ارتفاع سال، گلیسیرین را آزمون نمیکنید؟ گلیسیرین یک هومکتانت طبیعی میباشد؛ این بدان معناست که گلیسیرین، آب را جذب می‌نماید و به نگهداری رطوبت روی پوست یاری می‌کند. مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۲ در Acta Dermato-Venereologica منتشر شد، اخذ که یک کرم دربردارنده گلیسیرین، جایگزین قابل قبولی برای کرم‌های دربردارنده اوره و کلرید سدیم در معالجه پوست کم آب آتوپیک میباشد.

۱. گلیسیرین و گلاب را به نسبت‌های معادل، به‌طور بدون نقص با هم ادغام نمائید (می توانید از آب بی آلایش نیز به کارگیری فرمایید).

۲. پیش از رفتن به رختخواب، این محلول را روی پوست‌تان بمالید.

۳. صبح روز آن‌گاه یک دوش آب ولرم بگیرید.

۴. این شغل را به‌شکل روزمره یا این که برحسب نیاز تکرار نمائید.

۵. آلوئه‌ورا
زمانی که مشاجره مرطوب نگه داشتن پوست به دربین میاید، آلوئه‌ورا ماده‌ی قابل قبولی میباشد که احتمالا درحالِ‌حاضر در باغچه‌ی کوچک یا این که در بالکن‌تان دارید.

آلوئه‌ورا بی نیاز از مواد مفید مانند ویتامین‌های A و E میباشد که قادر است پوست شما‌را در کل ارتفاع سال قابل انعطاف و باطراوت نگه داراست. همینطور آلوئه‌ورا خارش را التیام می دهد و از قالب‌قالب شدن ناشی از بی آبی پوست دوری می‌نماید.

مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۸ که در خبر نامه‌ی درماتولوژی هند منتشر شد، اثرات مرطوب‌کنندگی آلوئه‌ورا را در معالجه پوست کم آب نشانه میدهد.

یک برگ آلو‌ئه‌ورا را برش دهید و با به کار گیری از یک قاشق، ژل درون آن را خارج آورید. این ژل را روی پوست‌تان بمالید و اذن دهید ۱۰ تا ۱۲ دقیقه بماند تا کم آب گردد. بعد آن را با آب ولرم بشویید. این شغل را هر ۲ یا این که ۳ روز یک‌توشه تکرار نمائید.
طریق دیگر آن میباشد که ژل یک برگ آلوئه‌ورا را با نصف فنجان روغن نارگیل (جامد، خیر آب‌گردیده) ترکیب فرمائید. این ادغام را به‌بازه زمانی ۵ دقیقه با یک همزن برقی یا این که دستی بهم بزنید تا غلظت یک‌نواختی پیدا نماید. آن را در یک کاسه سربسته بریزید و در سردخانه بگذارید. برحسب نیاز ۱ یا این که ۲ توشه در روز از آن استعمال نمایید.
۶. خامه یا این که سرشیر


خامه یا این که سرشیر یک کدام از دیگر از مواد طبیعی خوب میباشد که به داشتن پوستی قابل انعطاف، براق و بی‌عیب‌ونقص امداد می‌نماید.

این دو ماده‌ی مؤثر برای رطوبت‌رسانی به گونه های متعدد پوست‌ها بسیار مطلوب می باشند. سرشیر تخت گاز به درون منافذ پوست جذب میشود و آن را به‌برهه زمانی وقتگیر‌تری مرطوب نگه میدارد.

سرشیر دربردارنده اسید لاکتیک میباشد؛ این ماده به لایه‌برداری از پوست امداد می‌نماید و سلول‌های مرده‌ی پوست را ازبین میبرد. این به‌نوبه‌ی خویش منجر میشود که پوست جدید‌خیس، برنا‌خیس و براق زیرین آشکار گردد.

۱. مقدار متعددی سرشیر روی پوست‌تان بمالید.

۲. اذن دهید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی پوست‌تان بماند، بعد آن را با آب ولرم بشویید.

۳. این شغل را ۲ تا ۳ توشه در هفته اعمال دهید.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 215
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 27
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 33
 • بازدید ماه : 62
 • بازدید سال : 773
 • بازدید کلی : 3919
 • کدهای اختصاصی